73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
LEU Emma
Neme Nő/k
szül.idő 2001
Egyesület SC DIANA WIEN AUT (Austria)
Indulások
3 - 800m Freistil weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
9:22.14
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
4:34.87
12 - 400m Freistil weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:37.07
21 - 200m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:11.46
21 - 200m Freistil weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:13.39
39 - 1500m Freistil weiblich schnellster Lauf MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
18:06.83
Eredmények
3 - 800m Freistil weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
3.
RT +0.86 50m: 00:32,52, 100m: 01:07,51 (00:34,99), 150m: 01:43,00 (00:35,49), 200m: 02:18,05 (00:35,05)
250m: 02:53,55 (00:35,50), 300m: 03:29,06 (00:35,51), 350m: 04:04,60 (00:35,54), 400m: 04:40,53 (00:35,93)
450m: 05:16,67 (00:36,14), 500m: 05:53,11 (00:36,44), 550m: 06:29,24 (00:36,13), 600m: 07:05,51 (00:36,27)
650m: 07:42,00 (00:36,49), 700m: 08:18,60 (00:36,60), 750m: 08:54,78 (00:36,18), 800m: 09:29,53 (00:34,75)
3 - 800m Freistil weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Junioren
3.
RT +0.86 50m: 00:32,52, 100m: 01:07,51 (00:34,99), 150m: 01:43,00 (00:35,49), 200m: 02:18,05 (00:35,05)
250m: 02:53,55 (00:35,50), 300m: 03:29,06 (00:35,51), 350m: 04:04,60 (00:35,54), 400m: 04:40,53 (00:35,93)
450m: 05:16,67 (00:36,14), 500m: 05:53,11 (00:36,44), 550m: 06:29,24 (00:36,13), 600m: 07:05,51 (00:36,27)
650m: 07:42,00 (00:36,49), 700m: 08:18,60 (00:36,60), 750m: 08:54,78 (00:36,18), 800m: 09:29,53 (00:34,75)
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
4.
RT +0.80 50m: 00:32,15, 100m: 01:06,90 (00:34,75), 150m: 01:41,80 (00:34,90), 200m: 02:16,59 (00:34,79)
250m: 02:52,19 (00:35,60), 300m: 03:27,86 (00:35,67), 350m: 04:03,06 (00:35,20), 400m: 04:37,07 (00:34,01)
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
4.
RT +0.80 50m: 00:32,15, 100m: 01:06,90 (00:34,75), 150m: 01:41,80 (00:34,90), 200m: 02:16,59 (00:34,79)
250m: 02:52,19 (00:35,60), 300m: 03:27,86 (00:35,67), 350m: 04:03,06 (00:35,20), 400m: 04:37,07 (00:34,01)
12 - 400m Freistil weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
5.
RT +0.85 50m: 00:31,91, 100m: 01:06,76 (00:34,85), 150m: 01:42,36 (00:35,60), 200m: 02:18,07 (00:35,71)
250m: 02:53,73 (00:35,66), 300m: 03:29,60 (00:35,87), 350m: 04:05,80 (00:36,20), 400m: 04:40,02 (00:34,22)
21 - 200m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
6.
RT +0.87 50m: 00:31,00, 100m: 01:04,97 (00:33,97), 150m: 01:39,79 (00:34,82), 200m: 02:13,39 (00:33,60)
21 - 200m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
4.
RT +0.87 50m: 00:31,00, 100m: 01:04,97 (00:33,97), 150m: 01:39,79 (00:34,82), 200m: 02:13,39 (00:33,60)
21 - 200m Freistil weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
5.
RT +0.85 50m: 00:31,11, 100m: 01:04,84 (00:33,73), 150m: 01:39,12 (00:34,28), 200m: 02:12,24 (00:33,12)
39 - 1500m Freistil weiblich schnellster Lauf MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
4.
RT +0.87 50m: 00:32,56, 100m: 01:07,89 (00:35,33), 150m: 01:43,96 (00:36,07), 200m: 02:19,69 (00:35,73)
250m: 02:55,93 (00:36,24), 300m: 03:32,04 (00:36,11), 350m: 04:08,69 (00:36,65), 400m: 04:45,04 (00:36,35)
450m: 05:21,97 (00:36,93), 500m: 05:58,54 (00:36,57), 550m: 06:35,33 (00:36,79), 600m: 07:11,99 (00:36,66)
650m: 07:48,48 (00:36,49), 700m: 08:25,29 (00:36,81), 750m: 09:02,14 (00:36,85), 800m: 09:39,00 (00:36,86)
850m: 10:16,03 (00:37,03), 900m: 10:52,74 (00:36,71), 950m: 11:30,08 (00:37,34), 1000m: 12:07,10 (00:37,02)
1050m: 12:44,28 (00:37,18), 1100m: 13:21,42 (00:37,14), 1150m: 13:58,75 (00:37,33), 1200m: 14:35,93 (00:37,18)
1250m: 15:13,13 (00:37,20), 1300m: 15:50,32 (00:37,19), 1350m: 16:27,36 (00:37,04), 1400m: 17:04,00 (00:36,64)
1450m: 17:40,38 (00:36,38), 1500m: 18:14,37 (00:33,99)