73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
LISCH Mathias
Neme Férfi/ak
szül.idő 1998
Egyesület SC BLUDENZ AUT (Austria)
Indulások
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
25.09
11 - 200m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:17.01
11 - 200m Rücken männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:16.04
26 - 100m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:03.12
26 - 100m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:02.49
32 - 50m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.51
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
55.91
32 - 50m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
29.49
Eredmények
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
33.
RT +0.74
11 - 200m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
7.
RT +0.62 50m: 00:31,13, 100m: 01:05,52 (00:34,39), 150m: 01:41,02 (00:35,50), 200m: 02:16,04 (00:35,02)
11 - 200m Rücken männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
5.
RT +0.64 50m: 00:31,20, 100m: 01:04,56 (00:33,36), 150m: 01:38,25 (00:33,69), 200m: 02:12,28 (00:34,03)
26 - 100m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
9.
RT +0.61 50m: 00:30,33, 100m: 01:02,49 (00:32,16)
26 - 100m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
9.
RT +0.65 50m: 00:30,18, 100m: 01:01,75 (00:31,57)
32 - 50m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
14.
RT +0.62
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
28.
RT +0.68 50m: 00:26,48, 100m: 00:55,68 (00:29,20)
32 - 50m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
15.
RT +0.63