73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
FRITTHUM Benjamin
Neme Férfi/ak
szül.idő 2001
Egyesület SC IM THERESIANUM AUT (Austria)
Indulások
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
58.18
15 - 100m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
58.84
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
27.00
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:09.14
28 - 200m Schmetterling männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:08.82
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
33.44
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:17.70
Eredmények
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
15.
RT +0.71 50m: 00:27,05, 100m: 00:58,84 (00:31,79)
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
8.
RT +0.71 50m: 00:27,05, 100m: 00:58,84 (00:31,79)
15 - 100m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
15.
RT +0.72 50m: 00:27,28, 100m: 00:59,31 (00:32,03)
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
40.
RT +0.73
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
19.
RT +0.73
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
4.
RT +0.69 50m: 00:27,77, 100m: 00:59,92 (00:32,15), 150m: 01:33,26 (00:33,34), 200m: 02:08,82 (00:35,56)
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
4.
RT +0.69 50m: 00:27,77, 100m: 00:59,92 (00:32,15), 150m: 01:33,26 (00:33,34), 200m: 02:08,82 (00:35,56)
28 - 200m Schmetterling männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
3.
RT +0.73 50m: 00:27,63, 100m: 00:59,65 (00:32,02), 150m: 01:33,12 (00:33,47), 200m: 02:08,90 (00:35,78)
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
19.
RT +0.68
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
7.
RT +0.68
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
13.
RT +0.68 50m: 00:27,63, 100m: 01:03,41 (00:35,78), 150m: 01:45,02 (00:41,61), 200m: 02:17,03 (00:32,01)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
10.
RT +0.68 50m: 00:27,63, 100m: 01:03,41 (00:35,78), 150m: 01:45,02 (00:41,61), 200m: 02:17,03 (00:32,01)