73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Egyesület
Egyesület - Részletek
SU CITYNET HALL
IOC AUT (Austria)
LSC TI
Azonosító HALL
Indulások
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:06.67
9 - 100m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:06.87
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:27.28
24 - 200m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:26.41
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
30.33
34 - 50m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
30.57
 
Eredmények
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
6.
RT +0.69 50m: 00:31,62, 100m: 01:06,87 (00:35,25)
9 - 100m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
5.
RT +0.72 50m: 00:30,94, 100m: 01:06,25 (00:35,31)
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
5.
RT +0.73 50m: 00:32,65, 100m: 01:09,16 (00:36,51), 150m: 01:47,00 (00:37,84), 200m: 02:26,41 (00:39,41)
24 - 200m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
7.
RT +0.73 50m: 00:32,45, 100m: 01:10,03 (00:37,58), 150m: 01:48,50 (00:38,47), 200m: 02:27,92 (00:39,42)
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
7.
RT +0.67
34 - 50m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
6.
RT +0.69
Indulások
1 - 400m Lagen weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
5:28.09
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:05.16
14 - 100m Schmetterling weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:04.85
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.22
19 - 50m Schmetterling weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
29.67
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
30.68
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:29.28
31 - 50m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
31.46
37 - 200m Lagen weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:30.79
 
Eredmények
1 - 400m Lagen weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
7.
RT +0.76 50m: 00:32,71, 100m: 01:10,51 (00:37,80), 150m: 01:52,16 (00:41,65), 200m: 02:33,78 (00:41,62)
250m: 03:21,36 (00:47,58), 300m: 04:10,21 (00:48,85), 350m: 04:48,63 (00:38,42), 400m: 05:24,85 (00:36,22)
1 - 400m Lagen weiblich MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Junioren
4.
RT +0.76 50m: 00:32,71, 100m: 01:10,51 (00:37,80), 150m: 01:52,16 (00:41,65), 200m: 02:33,78 (00:41,62)
250m: 03:21,36 (00:47,58), 300m: 04:10,21 (00:48,85), 350m: 04:48,63 (00:38,42), 400m: 05:24,85 (00:36,22)
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
5.
RT +0.73 50m: 00:30,17, 100m: 01:04,85 (00:34,68)
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
4.
RT +0.73 50m: 00:30,17, 100m: 01:04,85 (00:34,68)
14 - 100m Schmetterling weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
6.
RT +0.73 50m: 00:30,58, 100m: 01:04,93 (00:34,35)
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
9.
RT +0.72
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
5.
RT +0.72
19 - 50m Schmetterling weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
8.
RT +0.73
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
3.
RT +0.60
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
2.
RT +0.60
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
9.
RT +0.69 50m: 00:30,91, 100m: 01:10,15 (00:39,24), 150m: 01:56,18 (00:46,03), 200m: 02:30,79 (00:34,61)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
6.
RT +0.69 50m: 00:30,91, 100m: 01:10,15 (00:39,24), 150m: 01:56,18 (00:46,03), 200m: 02:30,79 (00:34,61)
31 - 50m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
3.
RT +0.56
37 - 200m Lagen weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
6.
RT +0.68 50m: 00:31,36, 100m: 01:10,32 (00:38,96), 150m: 01:56,04 (00:45,72), 200m: 02:30,60 (00:34,56)
Indulások
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
5:12.89
12 - 400m Freistil weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
5:12.60
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
3:03.49
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:06.37
 
Eredmények
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
16.
RT +0.74 50m: 00:34,55, 100m: 01:12,28 (00:37,73), 150m: 01:51,19 (00:38,91), 200m: 02:30,75 (00:39,56)
250m: 03:10,92 (00:40,17), 300m: 03:51,68 (00:40,76), 350m: 04:32,76 (00:41,08), 400m: 05:12,60 (00:39,84)
12 - 400m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
10.
RT +0.74 50m: 00:34,55, 100m: 01:12,28 (00:37,73), 150m: 01:51,19 (00:38,91), 200m: 02:30,75 (00:39,56)
250m: 03:10,92 (00:40,17), 300m: 03:51,68 (00:40,76), 350m: 04:32,76 (00:41,08), 400m: 05:12,60 (00:39,84)
12 - 400m Freistil weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
16.
RT +0.75 50m: 00:34,69, 100m: 01:12,66 (00:37,97), 150m: 01:51,41 (00:38,75), 200m: 02:31,06 (00:39,65)
250m: 03:10,80 (00:39,74), 300m: 03:50,54 (00:39,74), 350m: 04:30,98 (00:40,44), 400m: 05:10,58 (00:39,60)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
23.
RT +0.78 50m: 00:41,49, 100m: 01:28,10 (00:46,61), 150m: 02:15,13 (00:47,03), 200m: 03:02,91 (00:47,78)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
13.
RT +0.78 50m: 00:41,49, 100m: 01:28,10 (00:46,61), 150m: 02:15,13 (00:47,03), 200m: 03:02,91 (00:47,78)
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
56.
RT +0.76 50m: 00:32,15, 100m: 01:07,66 (00:35,51)
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
29.
RT +0.76 50m: 00:32,15, 100m: 01:07,66 (00:35,51)