73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Egyesület
Egyesület - Részletek
EW DONAU SC 1903
IOC AUT (Austria)
LSC WI
Azonosító DONAU
Indulások
16 - 4x100m Freistil mixed MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
3:54.00
 
Eredmények
16 - 4x100m Freistil mixed MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Mixed
6.
Tintel Christoph (1995 / 23 Jahre), RT +0.80 50m: 00:26,75, 100m: 00:55,85 (00:29,10)
Rott Anja (1995 / 23 Jahre), RT +0.31 150m: 01:27,30 (00:31,45), 200m: 02:01,93 (00:34,63)
Emrovic Kenan (2003 / 15 Jahre), RT +0.37 250m: 02:29,66 (00:27,73), 300m: 03:01,07 (00:31,41)
Rott Conni (1999 / 19 Jahre), RT +0.36 350m: 03:30,33 (00:29,26), 400m: 04:05,30 (00:34,97)
Indulások
42 - 4x100m Lagenstaffel männlich MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:27.00
 
Eredmények
42 - 4x100m Lagenstaffel männlich MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
8.
Sostaric Ivan (1974 / 44 Jahre), RT +0.64 50m: 00:31,65, 100m: 01:05,33 (00:33,68)
Hummer Sebastian (2001 / 17 Jahre), RT +0.54 150m: 01:41,11 (00:35,78), 200m: 02:21,25 (00:40,14)
Tintel Christoph (1995 / 23 Jahre), RT +0.45 250m: 02:48,65 (00:27,40), 300m: 03:24,91 (00:36,26)
Rott Florian (1994 / 24 Jahre), 350m: 03:53,10 (00:28,19), 400m: 04:25,86 (00:32,76)
Indulások
29 - 4x100m Freistil weiblich MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:12.00
41 - 4x100m Lagenstaffel weiblich MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:41.00
 
Eredmények
29 - 4x100m Freistil weiblich MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
9.
Rott Anja (1995 / 23 Jahre), RT +0.68 50m: 00:30,00, 100m: 01:04,82 (00:34,82)
Zwickle Laura (2004 / 14 Jahre), RT +0.51 150m: 01:35,01 (00:30,19), 200m: 02:09,46 (00:34,45)
Pastar Katarina (2004 / 14 Jahre), RT +0.36 250m: 02:39,05 (00:29,59), 300m: 03:13,26 (00:34,21)
Rott Conni (1999 / 19 Jahre), RT +0.39 350m: 03:44,35 (00:31,09), 400m: 04:21,92 (00:37,57)
41 - 4x100m Lagenstaffel weiblich MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
5.
Rott Conni (1999 / 19 Jahre), RT +0.51 50m: 00:32,01, 100m: 01:07,20 (00:35,19)
Zwickle Laura (2004 / 14 Jahre), RT +0.38 150m: 01:42,60 (00:35,40), 200m: 02:24,78 (00:42,18)
Rott Anja (1995 / 23 Jahre), RT +0.41 250m: 02:57,17 (00:32,39), 300m: 03:35,13 (00:37,96)
Sostaric Eva (2004 / 14 Jahre), RT +0.41 350m: 04:06,81 (00:31,68), 400m: 04:42,72 (00:35,91)
Indulások
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
4:16.28
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:00.01
13 - 400m Freistil männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:21.63
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:59.87
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:14.86
22 - 200m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:01.99
28 - 200m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:25.49
 
Eredmények
13 - 400m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
7.
RT +0.81 50m: 00:29,31, 100m: 01:02,07 (00:32,76), 150m: 01:35,46 (00:33,39), 200m: 02:08,48 (00:33,02)
250m: 02:41,43 (00:32,95), 300m: 03:14,88 (00:33,45), 350m: 03:48,75 (00:33,87), 400m: 04:21,63 (00:32,88)
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
32.
RT +0.81 50m: 00:28,57, 100m: 01:02,15 (00:33,58)
13 - 400m Freistil männlich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
6.
RT +0.76 50m: 00:28,72, 100m: 01:00,63 (00:31,91), 150m: 01:32,93 (00:32,30), 200m: 02:05,76 (00:32,83)
250m: 02:39,01 (00:33,25), 300m: 03:12,77 (00:33,76), 350m: 03:46,33 (00:33,56), 400m: 04:18,83 (00:32,50)
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
11.
RT +0.73 50m: 00:27,74, 100m: 00:58,43 (00:30,69), 150m: 01:30,22 (00:31,79), 200m: 02:01,99 (00:31,77)
28 - 200m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
13.
RT +0.75 50m: 00:29,11, 100m: 01:05,43 (00:36,32), 150m: 01:44,90 (00:39,47), 200m: 02:25,49 (00:40,59)
22 - 200m Freistil männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
16.
RT +0.73 50m: 00:27,36, 100m: 00:59,64 (00:32,28), 150m: 01:34,38 (00:34,74), 200m: 02:08,80 (00:34,42)
28 - 200m Schmetterling männlich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
Erkrankt während der Veranstaltung
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
Abgemeldet.
40 - 800m Freistil männlich langsame Läufe MéRT, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
Abgemeldet.
Indulások
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:14.33
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.36
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:42.20
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
34.01
 
Eredmények
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
09:39 SW 7.6 Hat bei Wende nicht mit beiden Händen gleichzeitig angeschlagen
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
09:39 SW 7.6 Hat bei Wende nicht mit beiden Händen gleichzeitig angeschlagen
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
56.
RT +0.78
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
30.
RT +0.78
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
10:11 SW 7.6 Hat bei Wende nicht mit beiden Händen gleichzeitig angeschlagen
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
10:11 SW 7.6 Hat bei Wende nicht mit beiden Händen gleichzeitig angeschlagen
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
36.
RT +0.75
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
15.
RT +0.75
Indulások
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
28.95
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:06.15
14 - 100m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:08.15
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
31.37
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
33.46
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:01.52
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:37.85
 
Eredmények
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
35.
RT +0.78
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
13.
RT +0.80 50m: 00:33,25, 100m: 01:08,15 (00:34,90)
14 - 100m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
11.
RT +0.79 50m: 00:31,94, 100m: 01:06,78 (00:34,84)
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
28.
RT +0.78
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
16.
RT +0.70
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
42.
RT +0.86 50m: 00:31,29, 100m: 01:05,71 (00:34,42)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
30.
RT +0.80 50m: 00:33,89, 100m: 01:16,88 (00:42,99), 150m: 02:06,75 (00:49,87), 200m: 02:44,39 (00:37,64)
ROTT Anja
Indulások
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.55
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:20.05
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:09.98
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
30.92
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
35.49
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:39.11
33 - 50m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
35.46
37 - 200m Lagen weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:41.03
 
Eredmények
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
44.
RT +0.77
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
18.
RT +0.72 50m: 00:36,97, 100m: 01:20,32 (00:43,35)
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
19.
RT +0.74 50m: 00:31,61, 100m: 01:09,90 (00:38,29)
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
32.
RT +0.70
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
11.
RT +0.69
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
23.
RT +0.67 50m: 00:32,68, 100m: 01:16,91 (00:44,23), 150m: 02:01,55 (00:44,64), 200m: 02:41,03 (00:39,48)
33 - 50m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
12.
RT +0.70
37 - 200m Lagen weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
16.
RT +0.72 50m: 00:33,53, 100m: 01:16,90 (00:43,37), 150m: 02:02,54 (00:45,64), 200m: 02:39,29 (00:36,75)
ROTT Conni
Indulások
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
26.81
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:04.82
6 - 50m Freistil weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
27.28
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
28.95
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:05.75
19 - 50m Schmetterling weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
28.99
25 - 100m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:07.47
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.89
31 - 50m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
29.71
 
Eredmények
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
5.
RT +0.73
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
12.
RT +0.70 50m: 00:29,16, 100m: 01:08,01 (00:38,85)
6 - 50m Freistil weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
3.
RT +0.68
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
6.
RT +0.68
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
3.
RT +0.52 50m: 00:32,17, 100m: 01:07,47 (00:35,30)
19 - 50m Schmetterling weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
7.
RT +0.70
25 - 100m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
3.
RT +0.55 50m: 00:32,02, 100m: 01:06,38 (00:34,36)
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
1.
RT +0.52
31 - 50m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
1.
RT +0.54
Indulások
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:06.21
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:42.78
 
Eredmények
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
54.
RT +0.80 50m: 00:31,64, 100m: 01:07,41 (00:35,77)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
35.
RT +0.81 50m: 00:36,70, 100m: 01:21,39 (00:44,69), 150m: 02:11,66 (00:50,27), 200m: 02:50,27 (00:38,61)
Indulások
32 - 50m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.71
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
57.54
32 - 50m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
29.74
 
Eredmények
32 - 50m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
18.
RT +0.61
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
45.
RT +0.76 50m: 00:27,90, 100m: 00:57,46 (00:29,56)
32 - 50m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
16.
RT +0.62
Indulások
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
25.34
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
26.85
32 - 50m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
28.98
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
32.70
32 - 50m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
28.94
 
Eredmények
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
39.
RT +0.80
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
31.
RT +0.71 50m: 00:36,43, 100m: 01:16,98 (00:40,55)
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
27.
RT +0.75
32 - 50m Rücken männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
10.
RT +0.64
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
27.
RT +0.78
32 - 50m Rücken männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
10.
RT +0.67
Indulások
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:17.24
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:32.00
8 - 100m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:20.06
10 - 200m Rücken weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:44.33
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:48.25
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:11.54
23 - 200m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:50.42
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
33.54
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
36.22
 
Eredmények
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
16.
RT +0.75 50m: 00:37,15, 100m: 01:20,06 (00:42,91)
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
17.
RT +0.63 50m: 00:36,97, 100m: 01:17,90 (00:40,93), 150m: 02:01,43 (00:43,53), 200m: 02:44,33 (00:42,90)
8 - 100m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
13.
RT +0.81 50m: 00:36,76, 100m: 01:19,11 (00:42,35)
10 - 200m Rücken weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
12.
RT +0.64 50m: 00:36,70, 100m: 01:16,77 (00:40,07), 150m: 01:57,80 (00:41,03), 200m: 02:38,44 (00:40,64)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
11.
RT +0.74 50m: 00:38,29, 100m: 01:21,52 (00:43,23), 150m: 02:05,71 (00:44,19), 200m: 02:50,42 (00:44,71)
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
22.
RT +0.66 50m: 00:36,20, 100m: 01:15,99 (00:39,79)
23 - 200m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
9.
RT +0.83 50m: 00:37,84, 100m: 01:20,41 (00:42,57), 150m: 02:03,32 (00:42,91), 200m: 02:46,49 (00:43,17)
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
21.
RT +0.60
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
22.
RT +0.73