73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Egyesület
Egyesület - Részletek
EISENSTäDTER SU
IOC AUT (Austria)
LSC BL
Azonosító ESU
Indulások
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:26.82
10 - 200m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:25.51
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:07.35
25 - 100m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:06.79
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
31.53
31 - 50m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
31.59
 
Eredmények
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
2.
RT +0.74 50m: 00:33,16, 100m: 01:09,61 (00:36,45), 150m: 01:47,87 (00:38,26), 200m: 02:25,51 (00:37,64)
10 - 200m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
3.
RT +0.85 50m: 00:33,97, 100m: 01:10,59 (00:36,62), 150m: 01:48,69 (00:38,10), 200m: 02:26,02 (00:37,33)
25 - 100m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
2.
RT +0.70 50m: 00:32,47, 100m: 01:06,79 (00:34,32)
25 - 100m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
2.
RT +0.65 50m: 00:31,98, 100m: 01:06,13 (00:34,15)
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
5.
RT +0.67
31 - 50m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
4.
RT +0.69
Indulások
 
Eredmények
7 - 50m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
Abgemeldet.
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
Abgemeldet.
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
Abgemeldet.
22 - 200m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
Abgemeldet.
36 - 100m Freistil männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
Abgemeldet.