73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse (26.-29.07.2018) - Kapfenberg

Ön itt van: Rendezvények > 73. Österreichische Staatsmeisterschaften und Österreichische Meisterschaften der Juniorenklasse > Egyesület
Egyesület - Részletek
SV FRIESEN WIEN
IOC AUT (Austria)
LSC WI
Azonosító FRI
Indulások
29 - 4x100m Freistil weiblich MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
4:14.14
41 - 4x100m Lagenstaffel weiblich MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
4:31.94
 
Eredmények
29 - 4x100m Freistil weiblich MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
3.
Futter Johanna (2003 / 15 Jahre), RT +0.78 50m: 00:28,89, 100m: 01:00,46 (00:31,57)
Gasowska Anna (2000 / 18 Jahre), RT +0.30 150m: 01:29,16 (00:28,70), 200m: 02:00,86 (00:31,70)
Dillice Helin (2002 / 16 Jahre), RT +0.52 250m: 02:30,76 (00:29,90), 300m: 03:03,71 (00:32,95)
Majkut Elisabeth (2002 / 16 Jahre), RT +0.50 350m: 03:33,83 (00:30,12), 400m: 04:06,77 (00:32,94)
41 - 4x100m Lagenstaffel weiblich MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
3.
Majkut Elisabeth (2002 / 16 Jahre), RT +0.64 50m: 00:33,37, 100m: 01:09,03 (00:35,66)
Gasowska Anna (2000 / 18 Jahre), RT +0.35 150m: 01:44,85 (00:35,82), 200m: 02:24,92 (00:40,07)
Dillice Helin (2002 / 16 Jahre), RT +0.40 250m: 02:56,67 (00:31,75), 300m: 03:33,50 (00:36,83)
Futter Johanna (2003 / 15 Jahre), RT +0.32 350m: 04:01,75 (00:28,25), 400m: 04:33,43 (00:31,68)
Indulások
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:08.41
14 - 100m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:07.11
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:50.01
23 - 200m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:46.49
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:32.23
 
Eredmények
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
11.
RT +0.75 50m: 00:30,75, 100m: 01:07,11 (00:36,36)
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
7.
RT +0.75 50m: 00:30,75, 100m: 01:07,11 (00:36,36)
14 - 100m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
12.
RT +0.73 50m: 00:31,44, 100m: 01:07,04 (00:35,60)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
6.
RT +0.85 50m: 00:37,41, 100m: 01:20,07 (00:42,66), 150m: 02:03,29 (00:43,22), 200m: 02:46,49 (00:43,20)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
4.
RT +0.85 50m: 00:37,41, 100m: 01:20,07 (00:42,66), 150m: 02:03,29 (00:43,22), 200m: 02:46,49 (00:43,20)
23 - 200m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
5.
50m: 00:36,90, 100m: 01:18,55 (00:41,65), 150m: 02:01,78 (00:43,23), 200m: 02:45,00 (00:43,22)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
8.
RT +0.79 50m: 00:31,41, 100m: 01:10,22 (00:38,81), 150m: 01:54,88 (00:44,66), 200m: 02:30,40 (00:35,52)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
5.
RT +0.79 50m: 00:31,41, 100m: 01:10,22 (00:38,81), 150m: 01:54,88 (00:44,66), 200m: 02:30,40 (00:35,52)
Indulások
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
28.14
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:08.86
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.45
19 - 50m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
30.05
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
32.14
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:00.67
31 - 50m Rücken weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
32.97
 
Eredmények
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
09:01 SW 5.3 Der Kopf der Schwimmerin hat nach 15m nach dem Start die Wasseroberfläche nicht durchbrochen
14 - 100m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
18.
RT +0.81 50m: 00:31,79, 100m: 01:09,87 (00:38,08)
19 - 50m Schmetterling weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
12.
19 - 50m Schmetterling weiblich B-Finale B-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
9.
RT +0.73
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
10.
RT +0.63
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
9.
RT +0.74 50m: 00:29,61, 100m: 01:01,43 (00:31,82)
31 - 50m Rücken weiblich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
10.
RT +0.62
Indulások
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:14.46
8 - 100m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:16.32
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:43.98
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
34.29
33 - 50m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
34.23
 
Eredmények
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
7.
RT +0.72 50m: 00:36,13, 100m: 01:16,32 (00:40,19)
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
4.
RT +0.72 50m: 00:36,13, 100m: 01:16,32 (00:40,19)
8 - 100m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
8.
RT +0.70 50m: 00:36,34, 100m: 01:16,31 (00:39,97)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
5.
RT +0.72 50m: 00:38,70, 100m: 01:21,66 (00:42,96), 150m: 02:04,11 (00:42,45), 200m: 02:45,83 (00:41,72)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
3.
RT +0.72 50m: 00:38,70, 100m: 01:21,66 (00:42,96), 150m: 02:04,11 (00:42,45), 200m: 02:45,83 (00:41,72)
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
4.
RT +0.72
33 - 50m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
3.
RT +0.72
33 - 50m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
6.
RT +0.71
Indulások
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:08.09
9 - 100m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:09.20
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:29.27
24 - 200m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:26.26
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
32.04
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:21.50
34 - 50m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
31.46
38 - 200m Lagen männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
2:16.41
 
Eredmények
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
12.
RT +0.73 50m: 00:32,74, 100m: 01:09,20 (00:36,46)
9 - 100m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
7.
RT +0.73 50m: 00:32,74, 100m: 01:09,20 (00:36,46)
9 - 100m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
13.
RT +0.70 50m: 00:33,03, 100m: 01:09,49 (00:36,46)
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
4.
RT +0.73 50m: 00:32,83, 100m: 01:09,32 (00:36,49), 150m: 01:46,98 (00:37,66), 200m: 02:26,26 (00:39,28)
24 - 200m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
3.
RT +0.73 50m: 00:32,83, 100m: 01:09,32 (00:36,49), 150m: 01:46,98 (00:37,66), 200m: 02:26,26 (00:39,28)
24 - 200m Brust männlich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Herren
8.
RT +0.71 50m: 00:33,04, 100m: 01:09,84 (00:36,80), 150m: 01:48,59 (00:38,75), 200m: 02:27,95 (00:39,36)
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
16.
RT +0.71
34 - 50m Brust männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
6.
RT +0.71
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
11.
RT +0.69 50m: 00:29,66, 100m: 01:05,60 (00:35,94), 150m: 01:44,05 (00:38,45), 200m: 02:16,41 (00:32,36)
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
8.
RT +0.69 50m: 00:29,66, 100m: 01:05,60 (00:35,94), 150m: 01:44,05 (00:38,45), 200m: 02:16,41 (00:32,36)
34 - 50m Brust männlich B-Finale B-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
15.
RT +0.72
38 - 200m Lagen männlich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Herren
8.
RT +0.68 50m: 00:29,97, 100m: 01:06,63 (00:36,66), 150m: 01:44,96 (00:38,33), 200m: 02:17,68 (00:32,72)
Indulások
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
59.85
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
28.31
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:18.72
 
Eredmények
15 - 100m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
18.
RT +0.74 50m: 00:27,87, 100m: 00:59,64 (00:31,77)
20 - 50m Schmetterling männlich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
09:06 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
38 - 200m Lagen männlich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Herren
21.
RT +0.81 50m: 00:28,37, 100m: 01:06,54 (00:38,17), 150m: 01:48,36 (00:41,82), 200m: 02:20,35 (00:31,99)
Indulások
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:16.04
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:32.36
8 - 100m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
1:17.10
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:46.38
23 - 200m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30
2:47.66
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
32.58
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:30.75
31 - 50m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00
32.43
 
Eredmények
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
10.
RT +0.79 50m: 00:36,00, 100m: 01:17,10 (00:41,10)
8 - 100m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
5.
RT +0.79 50m: 00:36,00, 100m: 01:17,10 (00:41,10)
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
7.
RT +0.68 50m: 00:35,19, 100m: 01:12,91 (00:37,72), 150m: 01:52,61 (00:39,70), 200m: 02:31,97 (00:39,36)
10 - 200m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
5.
RT +0.68 50m: 00:35,19, 100m: 01:12,91 (00:37,72), 150m: 01:52,61 (00:39,70), 200m: 02:31,97 (00:39,36)
8 - 100m Brust weiblich B-Finale B-DöNTő, 3. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
11.
RT +0.76 50m: 00:36,68, 100m: 01:17,58 (00:40,90)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
7.
RT +0.85 50m: 00:38,41, 100m: 01:20,41 (00:42,00), 150m: 02:03,44 (00:43,03), 200m: 02:47,66 (00:44,22)
23 - 200m Brust weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
5.
RT +0.85 50m: 00:38,41, 100m: 01:20,41 (00:42,00), 150m: 02:03,44 (00:43,03), 200m: 02:47,66 (00:44,22)
23 - 200m Brust weiblich A-Finale A-DöNTő, 5. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:30 Damen
7.
RT +0.83 50m: 00:38,24, 100m: 01:20,39 (00:42,15), 150m: 02:04,22 (00:43,83), 200m: 02:47,99 (00:43,77)
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
7.
RT +0.62
31 - 50m Rücken weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
4.
RT +0.62
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
7.
RT +0.79 50m: 00:32,09, 100m: 01:10,27 (00:38,18), 150m: 01:54,11 (00:43,84), 200m: 02:29,87 (00:35,76)
37 - 200m Lagen weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Junioren
4.
RT +0.79 50m: 00:32,09, 100m: 01:10,27 (00:38,18), 150m: 01:54,11 (00:43,84), 200m: 02:29,87 (00:35,76)
31 - 50m Rücken weiblich A-Finale A-DöNTő, 7. Szakaszok - Bemelegítés 14:30, Kezdés 16:00 Damen
6.
RT +0.64
Indulások
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
29.95
21 - 200m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
2:17.68
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00
1:02.34
 
Eredmények
6 - 50m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 2. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
39.
RT +0.66
21 - 200m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 4. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
21.
RT +0.79 50m: 00:32,86, 100m: 01:08,29 (00:35,43), 150m: 01:45,05 (00:36,76), 200m: 02:21,14 (00:36,09)
35 - 100m Freistil weiblich Vorlauf ELőFUTAM, 6. Szakaszok - Bemelegítés 07:45, Kezdés 09:00 Damen
25.
RT +0.76 50m: 00:30,88, 100m: 01:04,17 (00:33,29)