Lagen Cup 2018 Runde 4 (20.-21.10.2018) - Wien

Ön itt van: Rendezvények > Lagen Cup 2018 Runde 4 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 40 - 200m Schmetterling Herren (Mért)
Jugend II+I (Jahrgang 2003/2004)
1.
RT +0.60 50m: 00:30,32, 100m: 01:04,53 (00:34,21), 150m: 01:39,19 (00:34,66), 200m: 02:14,18 (00:34,99)
2.
RT +0.68 50m: 00:29,48, 100m: 01:03,92 (00:34,44), 150m: 01:40,33 (00:36,41), 200m: 02:14,77 (00:34,44)
3.
50m: 00:31,99, 100m: 01:09,24 (00:37,25), 150m: 01:48,20 (00:38,96), 200m: 02:25,56 (00:37,36)
4.
RT +0.71 50m: 00:33,04, 100m: 01:11,19 (00:38,15), 150m: 01:49,17 (00:37,98), 200m: 02:26,51 (00:37,34)
5.
RT +0.61 50m: 00:31,29, 100m: 01:08,90 (00:37,61), 150m: 01:48,30 (00:39,40), 200m: 02:27,34 (00:39,04)
6.
RT +0.59 50m: 00:33,25, 100m: 01:11,02 (00:37,77), 150m: 01:50,01 (00:38,99), 200m: 02:28,83 (00:38,82)
7.
PETRO Michal2003 F
RT +0.76 50m: 00:32,77, 100m: 01:09,99 (00:37,22), 150m: 01:48,21 (00:38,22), 200m: 02:29,02 (00:40,81)
8.
DJURIC Filip2004 F
RT +0.66 50m: 00:32,01, 100m: 01:11,69 (00:39,68), 150m: 01:51,92 (00:40,23), 200m: 02:29,71 (00:37,79)
9.
KUKLA Konrad2004 F
RT +0.67 50m: 00:33,76, 100m: 01:11,42 (00:37,66), 150m: 01:50,92 (00:39,50), 200m: 02:30,74 (00:39,82)
10.
RT +0.49 50m: 00:32,81, 100m: 01:11,46 (00:38,65), 150m: 01:53,50 (00:42,04), 200m: 02:35,08 (00:41,58)
11.
HANDL Paul2004 F
RT +0.72 50m: 00:32,46, 100m: 01:10,92 (00:38,46), 150m: 01:53,82 (00:42,90), 200m: 02:35,32 (00:41,50)
12.
RT +0.69 50m: 00:32,50, 100m: 01:12,50 (00:40,00), 150m: 01:55,82 (00:43,32), 200m: 02:35,96 (00:40,14)
13.
RT +0.70 50m: 00:34,18, 100m: 01:14,63 (00:40,45), 150m: 01:56,34 (00:41,71), 200m: 02:36,47 (00:40,13)
14.
50m: 00:36,16, 100m: 01:20,12 (00:43,96), 150m: 02:06,98 (00:46,86), 200m: 02:45,72 (00:38,74)
15.
RT +0.72 50m: 00:33,83, 100m: 01:17,45 (00:43,62), 150m: 02:03,83 (00:46,38), 200m: 02:47,80 (00:43,97)
16.
RT +0.58 50m: 00:36,41, 100m: 01:18,60 (00:42,19), 150m: 02:04,26 (00:45,66), 200m: 02:49,07 (00:44,81)
17.
RT +0.77 50m: 00:34,47, 100m: 01:17,52 (00:43,05), 150m: 02:03,79 (00:46,27), 200m: 02:50,45 (00:46,66)
18.
RT +0.57 50m: 00:37,08, 100m: 01:19,95 (00:42,87), 150m: 02:05,62 (00:45,67), 200m: 02:52,59 (00:46,97)
Jugend IV+III (Jahrgang 2001/2002)
1.
RT +0.70 50m: 00:28,19, 100m: 00:59,85 (00:31,66), 150m: 01:31,89 (00:32,04), 200m: 02:02,74 (00:30,85)
2.
50m: 00:28,03, 100m: 00:59,94 (00:31,91), 150m: 01:32,20 (00:32,26), 200m: 02:05,20 (00:33,00)
3.
RT +0.71 50m: 00:29,32, 100m: 01:04,51 (00:35,19), 150m: 01:41,39 (00:36,88), 200m: 02:16,80 (00:35,41)
4.
RT +0.70 50m: 00:30,92, 100m: 01:06,68 (00:35,76), 150m: 01:43,50 (00:36,82), 200m: 02:19,95 (00:36,45)
5.
RT +0.74 50m: 00:30,71, 100m: 01:06,77 (00:36,06), 150m: 01:43,60 (00:36,83), 200m: 02:20,18 (00:36,58)
6.
RT +0.69 50m: 00:33,60, 100m: 01:13,67 (00:40,07), 150m: 01:52,05 (00:38,38), 200m: 02:31,29 (00:39,24)
7.
RT +0.77 50m: 00:32,28, 100m: 01:13,17 (00:40,89), 150m: 01:56,13 (00:42,96), 200m: 02:38,05 (00:41,92)
Allg. Klasse (Jahrgang 2005 und älter)
1.
RT +0.70 50m: 00:28,19, 100m: 00:59,85 (00:31,66), 150m: 01:31,89 (00:32,04), 200m: 02:02,74 (00:30,85)
2.
50m: 00:28,03, 100m: 00:59,94 (00:31,91), 150m: 01:32,20 (00:32,26), 200m: 02:05,20 (00:33,00)
3.
RT +0.60 50m: 00:30,32, 100m: 01:04,53 (00:34,21), 150m: 01:39,19 (00:34,66), 200m: 02:14,18 (00:34,99)
4.
RT +0.68 50m: 00:29,48, 100m: 01:03,92 (00:34,44), 150m: 01:40,33 (00:36,41), 200m: 02:14,77 (00:34,44)
5.
RT +0.71 50m: 00:29,32, 100m: 01:04,51 (00:35,19), 150m: 01:41,39 (00:36,88), 200m: 02:16,80 (00:35,41)
6.
RT +0.71 50m: 00:30,59, 100m: 01:06,69 (00:36,10), 150m: 01:44,12 (00:37,43), 200m: 02:19,76 (00:35,64)
7.
RT +0.70 50m: 00:30,92, 100m: 01:06,68 (00:35,76), 150m: 01:43,50 (00:36,82), 200m: 02:19,95 (00:36,45)
8.
RT +0.74 50m: 00:30,71, 100m: 01:06,77 (00:36,06), 150m: 01:43,60 (00:36,83), 200m: 02:20,18 (00:36,58)
9.
RT +0.68 50m: 00:32,74, 100m: 01:09,84 (00:37,10), 150m: 01:46,72 (00:36,88), 200m: 02:23,77 (00:37,05)
10.
50m: 00:31,99, 100m: 01:09,24 (00:37,25), 150m: 01:48,20 (00:38,96), 200m: 02:25,56 (00:37,36)
11.
RT +0.71 50m: 00:33,04, 100m: 01:11,19 (00:38,15), 150m: 01:49,17 (00:37,98), 200m: 02:26,51 (00:37,34)
12.
RT +0.61 50m: 00:31,29, 100m: 01:08,90 (00:37,61), 150m: 01:48,30 (00:39,40), 200m: 02:27,34 (00:39,04)
13.
RT +0.59 50m: 00:33,25, 100m: 01:11,02 (00:37,77), 150m: 01:50,01 (00:38,99), 200m: 02:28,83 (00:38,82)
14.
PETRO Michal2003 F
RT +0.76 50m: 00:32,77, 100m: 01:09,99 (00:37,22), 150m: 01:48,21 (00:38,22), 200m: 02:29,02 (00:40,81)
15.
DJURIC Filip2004 F
RT +0.66 50m: 00:32,01, 100m: 01:11,69 (00:39,68), 150m: 01:51,92 (00:40,23), 200m: 02:29,71 (00:37,79)
16.
50m: 00:31,92, 100m: 01:09,72 (00:37,80), 150m: 01:49,78 (00:40,06), 200m: 02:30,34 (00:40,56)
17.
KUKLA Konrad2004 F
RT +0.67 50m: 00:33,76, 100m: 01:11,42 (00:37,66), 150m: 01:50,92 (00:39,50), 200m: 02:30,74 (00:39,82)
18.
RT +0.69 50m: 00:33,60, 100m: 01:13,67 (00:40,07), 150m: 01:52,05 (00:38,38), 200m: 02:31,29 (00:39,24)
19.
RT +0.49 50m: 00:32,81, 100m: 01:11,46 (00:38,65), 150m: 01:53,50 (00:42,04), 200m: 02:35,08 (00:41,58)
20.
HANDL Paul2004 F
RT +0.72 50m: 00:32,46, 100m: 01:10,92 (00:38,46), 150m: 01:53,82 (00:42,90), 200m: 02:35,32 (00:41,50)
21.
RT +0.69 50m: 00:32,50, 100m: 01:12,50 (00:40,00), 150m: 01:55,82 (00:43,32), 200m: 02:35,96 (00:40,14)
22.
RT +0.70 50m: 00:34,18, 100m: 01:14,63 (00:40,45), 150m: 01:56,34 (00:41,71), 200m: 02:36,47 (00:40,13)
23.
RT +0.72 50m: 00:34,17, 100m: 01:14,32 (00:40,15), 150m: 01:56,37 (00:42,05), 200m: 02:36,66 (00:40,29)
24.
RT +0.77 50m: 00:32,28, 100m: 01:13,17 (00:40,89), 150m: 01:56,13 (00:42,96), 200m: 02:38,05 (00:41,92)
25.
RT +0.62 50m: 00:34,02, 100m: 01:15,55 (00:41,53), 150m: 01:59,11 (00:43,56), 200m: 02:41,35 (00:42,24)
26.
RT +0.69 50m: 00:35,36, 100m: 01:17,40 (00:42,04), 150m: 02:00,85 (00:43,45), 200m: 02:43,18 (00:42,33)
27.
RT +0.76 50m: 00:36,15, 100m: 01:19,13 (00:42,98), 150m: 02:03,31 (00:44,18), 200m: 02:44,25 (00:40,94)
28.
50m: 00:36,16, 100m: 01:20,12 (00:43,96), 150m: 02:06,98 (00:46,86), 200m: 02:45,72 (00:38,74)
29.
50m: 00:34,70, 100m: 01:18,15 (00:43,45), 150m: 02:04,21 (00:46,06), 200m: 02:47,79 (00:43,58)
30.
RT +0.72 50m: 00:33,83, 100m: 01:17,45 (00:43,62), 150m: 02:03,83 (00:46,38), 200m: 02:47,80 (00:43,97)
31.
50m: 00:33,61, 100m: 01:15,30 (00:41,69), 150m: 02:01,50 (00:46,20), 200m: 02:48,88 (00:47,38)
32.
RT +0.58 50m: 00:36,41, 100m: 01:18,60 (00:42,19), 150m: 02:04,26 (00:45,66), 200m: 02:49,07 (00:44,81)
33.
RT +0.77 50m: 00:34,47, 100m: 01:17,52 (00:43,05), 150m: 02:03,79 (00:46,27), 200m: 02:50,45 (00:46,66)
34.
RT +0.66 50m: 00:37,41, 100m: 01:20,07 (00:42,66), 150m: 02:06,00 (00:45,93), 200m: 02:51,75 (00:45,75)
35.
RT +0.57 50m: 00:37,08, 100m: 01:19,95 (00:42,87), 150m: 02:05,62 (00:45,67), 200m: 02:52,59 (00:46,97)
36.
RT +0.75 50m: 00:38,90, 100m: 01:25,03 (00:46,13), 150m: 02:13,27 (00:48,24), 200m: 03:00,73 (00:47,46)
37.
RT +0.76 50m: 00:43,45, 100m: 01:33,53 (00:50,08), 150m: 02:22,72 (00:49,19), 200m: 03:11,30 (00:48,58)
Abgemeldet.