Lagen Cup 2018 Runde 4 (20.-21.10.2018) - Wien

Ön itt van: Rendezvények > Lagen Cup 2018 Runde 4 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 39 - 200m Schmetterling Damen (Mért)
Jugend II+I (Jahrgang 2004/2005)
1.
RT +0.85 50m: 00:33,60, 100m: 01:11,87 (00:38,27), 150m: 01:52,09 (00:40,22), 200m: 02:32,97 (00:40,88)
2.
RT +0.67 50m: 00:36,66, 100m: 01:16,30 (00:39,64), 150m: 01:56,58 (00:40,28), 200m: 02:38,52 (00:41,94)
3.
50m: 00:35,09, 100m: 01:16,34 (00:41,25), 150m: 01:58,63 (00:42,29), 200m: 02:39,78 (00:41,15)
4.
RT +0.69 50m: 00:34,86, 100m: 01:14,77 (00:39,91), 150m: 01:57,59 (00:42,82), 200m: 02:40,99 (00:43,40)
5.
50m: 00:36,26, 100m: 01:17,28 (00:41,02), 150m: 02:00,26 (00:42,98), 200m: 02:43,28 (00:43,02)
6.
RT +0.56 50m: 00:37,01, 100m: 01:20,25 (00:43,24), 150m: 02:05,32 (00:45,07), 200m: 02:50,88 (00:45,56)
7.
ZSAK Sophia2004 N
RT +0.54 50m: 00:38,26, 100m: 01:26,41 (00:48,15), 150m: 02:16,33 (00:49,92), 200m: 03:03,68 (00:47,35)
8.
SOSTARIC Eva2004 N
RT +0.68 50m: 00:39,09, 100m: 01:27,16 (00:48,07), 150m: 02:16,07 (00:48,91), 200m: 03:04,54 (00:48,47)
9.
RT +0.69 50m: 00:39,44, 100m: 01:26,59 (00:47,15), 150m: 02:16,08 (00:49,49), 200m: 03:04,55 (00:48,47)
10.
RT +0.71 50m: 00:39,83, 100m: 01:30,26 (00:50,43), 150m: 02:22,44 (00:52,18), 200m: 03:10,83 (00:48,39)
11.
RT +0.77 50m: 00:40,84, 100m: 01:33,60 (00:52,76), 150m: 02:28,44 (00:54,84), 200m: 03:21,92 (00:53,48)
Abgemeldet.
Junioren u. Jugend III (Jahrgang 2002/2003)
1.
LUTZ Sophie2002 N
RT +0.62 50m: 00:32,46, 100m: 01:08,29 (00:35,83), 150m: 01:45,52 (00:37,23), 200m: 02:24,32 (00:38,80)
2.
RT +0.76 50m: 00:32,75, 100m: 01:10,26 (00:37,51), 150m: 01:48,74 (00:38,48), 200m: 02:27,75 (00:39,01)
3.
RT +0.73 50m: 00:34,05, 100m: 01:13,45 (00:39,40), 150m: 01:54,15 (00:40,70), 200m: 02:35,57 (00:41,42)
4.
RT +0.77 50m: 00:34,05, 100m: 01:15,82 (00:41,77), 150m: 01:58,17 (00:42,35), 200m: 02:40,69 (00:42,52)
5.
RT +0.74 50m: 00:36,39, 100m: 01:18,64 (00:42,25), 150m: 02:03,99 (00:45,35), 200m: 02:49,86 (00:45,87)
6.
RT +0.79 50m: 00:39,29, 100m: 01:24,38 (00:45,09), 150m: 02:11,01 (00:46,63), 200m: 02:56,52 (00:45,51)
7.
RT +0.76 50m: 00:41,59, 100m: 01:29,77 (00:48,18), 150m: 02:18,49 (00:48,72), 200m: 03:07,16 (00:48,67)
Allg. Klasse (Jahrgang 2005 und älter)
1.
GYURKO Virag1998 N
RT +0.71 50m: 00:32,90, 100m: 01:09,56 (00:36,66), 150m: 01:46,72 (00:37,16), 200m: 02:23,25 (00:36,53)
2.
LUTZ Sophie2002 N
RT +0.62 50m: 00:32,46, 100m: 01:08,29 (00:35,83), 150m: 01:45,52 (00:37,23), 200m: 02:24,32 (00:38,80)
3.
RT +0.76 50m: 00:32,75, 100m: 01:10,26 (00:37,51), 150m: 01:48,74 (00:38,48), 200m: 02:27,75 (00:39,01)
4.
AHORNER Lina1997 N
RT +0.46 50m: 00:33,11, 100m: 01:11,82 (00:38,71), 150m: 01:51,12 (00:39,30), 200m: 02:30,68 (00:39,56)
5.
RT +0.85 50m: 00:33,60, 100m: 01:11,87 (00:38,27), 150m: 01:52,09 (00:40,22), 200m: 02:32,97 (00:40,88)
6.
RT +0.65 50m: 00:31,24, 100m: 01:08,51 (00:37,27), 150m: 01:50,88 (00:42,37), 200m: 02:33,87 (00:42,99)
7.
RT +0.73 50m: 00:34,05, 100m: 01:13,45 (00:39,40), 150m: 01:54,15 (00:40,70), 200m: 02:35,57 (00:41,42)
8.
ROTT Anja1995 N
RT +0.73 50m: 00:33,74, 100m: 01:14,55 (00:40,81), 150m: 01:56,65 (00:42,10), 200m: 02:37,75 (00:41,10)
9.
RT +0.67 50m: 00:36,66, 100m: 01:16,30 (00:39,64), 150m: 01:56,58 (00:40,28), 200m: 02:38,52 (00:41,94)
10.
LEU Emma2001 N
RT +0.79 50m: 00:34,37, 100m: 01:14,16 (00:39,79), 150m: 01:56,85 (00:42,69), 200m: 02:39,23 (00:42,38)
11.
50m: 00:35,09, 100m: 01:16,34 (00:41,25), 150m: 01:58,63 (00:42,29), 200m: 02:39,78 (00:41,15)
12.
RT +0.77 50m: 00:34,05, 100m: 01:15,82 (00:41,77), 150m: 01:58,17 (00:42,35), 200m: 02:40,69 (00:42,52)
13.
RT +0.69 50m: 00:34,86, 100m: 01:14,77 (00:39,91), 150m: 01:57,59 (00:42,82), 200m: 02:40,99 (00:43,40)
14.
50m: 00:36,26, 100m: 01:17,28 (00:41,02), 150m: 02:00,26 (00:42,98), 200m: 02:43,28 (00:43,02)
15.
RT +0.74 50m: 00:36,39, 100m: 01:18,64 (00:42,25), 150m: 02:03,99 (00:45,35), 200m: 02:49,86 (00:45,87)
16.
RT +0.56 50m: 00:37,01, 100m: 01:20,25 (00:43,24), 150m: 02:05,32 (00:45,07), 200m: 02:50,88 (00:45,56)
17.
RT +0.79 50m: 00:39,29, 100m: 01:24,38 (00:45,09), 150m: 02:11,01 (00:46,63), 200m: 02:56,52 (00:45,51)
18.
ZSAK Sophia2004 N
RT +0.54 50m: 00:38,26, 100m: 01:26,41 (00:48,15), 150m: 02:16,33 (00:49,92), 200m: 03:03,68 (00:47,35)
19.
SOSTARIC Eva2004 N
RT +0.68 50m: 00:39,09, 100m: 01:27,16 (00:48,07), 150m: 02:16,07 (00:48,91), 200m: 03:04,54 (00:48,47)
20.
RT +0.69 50m: 00:39,44, 100m: 01:26,59 (00:47,15), 150m: 02:16,08 (00:49,49), 200m: 03:04,55 (00:48,47)
21.
RT +0.76 50m: 00:41,59, 100m: 01:29,77 (00:48,18), 150m: 02:18,49 (00:48,72), 200m: 03:07,16 (00:48,67)
22.
RT +0.71 50m: 00:39,83, 100m: 01:30,26 (00:50,43), 150m: 02:22,44 (00:52,18), 200m: 03:10,83 (00:48,39)
23.
RT +0.77 50m: 00:40,84, 100m: 01:33,60 (00:52,76), 150m: 02:28,44 (00:54,84), 200m: 03:21,92 (00:53,48)
Abgemeldet.