Lagen Cup 2018 Runde 4 (20.-21.10.2018) - Wien

Ön itt van: Rendezvények > Lagen Cup 2018 Runde 4 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 36 - 50m Freistil Herren (Mért)
Jugend II+I (Jahrgang 2004/2005)
1.
DJURIC Filip2004 F
RT +0.63 50m: 00:25,32
2.
RT +0.69 50m: 00:26,13
3.
RT +0.60 50m: 00:26,14
4.
RT +0.36 50m: 00:26,24
5.
RT +0.73 50m: 00:26,46
6.
RT +0.71 50m: 00:26,83
7.
RT +0.67 50m: 00:27,10
8.
RT +0.63 50m: 00:27,12
9.
RT +0.64 50m: 00:27,37
10.
BARAT Miksa2004 F
RT +0.66 50m: 00:27,42
11.
RT +0.68 50m: 00:27,50
12.
RT +0.69 50m: 00:27,75
13.
KUKLA Konrad2004 F
RT +0.57 50m: 00:27,76
14.
15.
RT +0.74 50m: 00:27,78
16.
RT +0.73 50m: 00:28,34
17.
RT +0.56 50m: 00:28,68
18.
RT +0.62 50m: 00:28,91
19.
KOHL Leander2004 F
RT +0.69 50m: 00:29,27
20.
RT +0.71 50m: 00:29,44
21.
RT +0.69 50m: 00:29,58
22.
23.
RT +0.52 50m: 00:29,64
24.
RT +0.58 50m: 00:29,70
25.
HANDL Paul2004 F
RT +0.70 50m: 00:29,73
26.
RICK Thomas2004 F
RT +0.79 50m: 00:29,76
27.
HODI Raffael2005 F
RT +0.74 50m: 00:29,78
28.
RT +0.78 50m: 00:30,36
29.
RT +0.49 50m: 00:31,68
30.
RT +0.71 50m: 00:32,50
31.
RT +0.81 50m: 00:33,62
32.
STEINER Leo2005 F
RT +0.85 50m: 00:34,17
33.
34.
SALI Gyunay2004 F
RT +0.72 50m: 00:35,41
35.
RT +0.50 50m: 00:35,58
36.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
UVAROV Gleb2004 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
09:20 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
09:19 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Jugend IV+III (Jahrgang 2002/2003)
1.
RT +0.64 50m: 00:25,42
2.
RT +0.66 50m: 00:25,75
3.
RT +0.68 50m: 00:25,80
4.
PETRO Michal2003 F
RT +0.56 50m: 00:25,92
5.
RT +0.62 50m: 00:25,93
6.
RT +0.69 50m: 00:26,19
6.
RT +0.54 50m: 00:26,19
8.
RT +0.70 50m: 00:26,31
9.
RT +0.71 50m: 00:26,61
10.
RT +0.70 50m: 00:26,67
11.
SAUTTER Tim2003 F
RT +0.68 50m: 00:27,74
12.
RT +0.70 50m: 00:28,31
13.
RT +0.83 50m: 00:28,46
14.
RT +0.74 50m: 00:28,99
15.
RT +0.76 50m: 00:29,00
16.
RT +0.73 50m: 00:29,05
17.
RT +0.75 50m: 00:29,83
18.
RT +0.75 50m: 00:33,10
Abgemeldet.
Allg. Klasse (Jahrgang 2005 und älter)
1.
RT +0.68 50m: 00:23,83
2.
RT +0.58 50m: 00:23,87
3.
RT +0.68 50m: 00:24,47
4.
RT +0.69 50m: 00:24,51
5.
RT +0.63 50m: 00:24,76
6.
RT +0.65 50m: 00:24,99
7.
RT +0.73 50m: 00:25,17
8.
LAZ Botond2001 F
RT +0.73 50m: 00:25,19
8.
RT +0.50 50m: 00:25,19
10.
RT +0.68 50m: 00:25,30
11.
DJURIC Filip2004 F
RT +0.63 50m: 00:25,32
12.
RT +0.64 50m: 00:25,42
13.
RT +0.67 50m: 00:25,47
14.
RT +0.57 50m: 00:25,54
15.
GAJIC Filip1999 F
RT +0.77 50m: 00:25,63
16.
EED Karim1996 F
RT +0.65 50m: 00:25,72
17.
RT +0.66 50m: 00:25,75
18.
RT +0.63 50m: 00:25,76
19.
RT +0.68 50m: 00:25,80
20.
PETRO Michal2003 F
RT +0.56 50m: 00:25,92
21.
RT +0.62 50m: 00:25,93
22.
RT +0.69 50m: 00:25,94
23.
RT +0.68 50m: 00:26,01
24.
RT +0.64 50m: 00:26,03
25.
RT +0.69 50m: 00:26,13
26.
RT +0.60 50m: 00:26,14
27.
RICK Stephan2001 F
RT +0.64 50m: 00:26,18
28.
RT +0.69 50m: 00:26,19
28.
RT +0.54 50m: 00:26,19
30.
RT +0.36 50m: 00:26,24
31.
ORTNER Klaus1996 F
RT +0.61 50m: 00:26,29
32.
HUGGER Till2001 F
RT +0.51 50m: 00:26,30
33.
RT +0.70 50m: 00:26,31
34.
RT +0.73 50m: 00:26,46
35.
RT +0.74 50m: 00:26,49
36.
RT +0.64 50m: 00:26,51
37.
RT +0.71 50m: 00:26,61
38.
RT +0.70 50m: 00:26,67
39.
RT +0.71 50m: 00:26,83
40.
RT +0.71 50m: 00:26,85
41.
RT +0.67 50m: 00:27,10
42.
RT +0.63 50m: 00:27,12
43.
RT +0.67 50m: 00:27,17
44.
RT +0.64 50m: 00:27,37
45.
BARAT Miksa2004 F
RT +0.66 50m: 00:27,42
46.
RT +0.68 50m: 00:27,50
47.
RT +0.62 50m: 00:27,58
48.
RT +0.74 50m: 00:27,59
49.
RT +0.70 50m: 00:27,60
50.
ROTT Florian1994 F
RT +0.69 50m: 00:27,67
51.
RT +0.70 50m: 00:27,74
51.
SAUTTER Tim2003 F
RT +0.68 50m: 00:27,74
53.
RT +0.69 50m: 00:27,75
54.
KUKLA Konrad2004 F
RT +0.57 50m: 00:27,76
55.
56.
RT +0.74 50m: 00:27,78
57.
RT +0.70 50m: 00:28,31
58.
RT +0.66 50m: 00:28,32
59.
RT +0.73 50m: 00:28,34
60.
RT +0.83 50m: 00:28,46
61.
RT +0.56 50m: 00:28,68
62.
RT +0.62 50m: 00:28,91
63.
RT +0.74 50m: 00:28,99
64.
RT +0.76 50m: 00:29,00
65.
RT +0.73 50m: 00:29,05
66.
KRATZ Daniel1992 F
RT +0.77 50m: 00:29,23
67.
KOHL Leander2004 F
RT +0.69 50m: 00:29,27
68.
DENES Eduard2001 F
RT +0.79 50m: 00:29,36
69.
RT +0.71 50m: 00:29,44
70.
RT +0.69 50m: 00:29,58
71.
72.
RT +0.52 50m: 00:29,64
73.
RT +0.58 50m: 00:29,70
74.
HANDL Paul2004 F
RT +0.70 50m: 00:29,73
75.
RICK Thomas2004 F
RT +0.79 50m: 00:29,76
76.
HODI Raffael2005 F
RT +0.74 50m: 00:29,78
77.
RT +0.75 50m: 00:29,83
78.
RT +0.78 50m: 00:30,36
79.
RT +0.63 50m: 00:30,54
80.
RT +0.49 50m: 00:31,68
81.
RT +01.12 50m: 00:32,46
82.
RT +0.71 50m: 00:32,50
83.
RT +0.65 50m: 00:32,92
84.
RT +0.75 50m: 00:33,10
85.
RT +0.81 50m: 00:33,62
86.
STEINER Leo2005 F
RT +0.85 50m: 00:34,17
87.
88.
HILLE Erich1950 F
RT +0.78 50m: 00:35,06
89.
SALI Gyunay2004 F
RT +0.72 50m: 00:35,41
90.
RT +0.50 50m: 00:35,58
91.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
UVAROV Gleb2004 F
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
09:20 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
09:19 SW 4.4 Start vor dem Startsignal