Lagen Cup 2018 Runde 4 (20.-21.10.2018) - Wien

Ön itt van: Rendezvények > Lagen Cup 2018 Runde 4 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 35 - 50m Freistil Damen (Mért)
Jugend II+I (Jahrgang 2004/2005)
1.
RT +0.67 50m: 00:28,12
2.
RT +0.66 50m: 00:28,60
3.
RT +0.77 50m: 00:28,89
4.
RT +0.74 50m: 00:29,11
5.
SOSTARIC Eva2004 N
RT +0.72 50m: 00:29,31
6.
ZSAK Sophia2004 N
RT +0.69 50m: 00:29,62
7.
RT +0.61 50m: 00:29,81
8.
RT +0.56 50m: 00:30,10
8.
RT +0.87 50m: 00:30,10
10.
RT +0.63 50m: 00:30,66
11.
RT +0.56 50m: 00:30,83
11.
STOHL Judith2005 N
RT +0.74 50m: 00:30,83
13.
LEU Anna2005 N
RT +0.65 50m: 00:31,44
14.
RT +0.71 50m: 00:31,56
15.
GRAF Clarina2004 N
RT +0.56 50m: 00:31,59
16.
WEINDL Anna2005 N
RT +0.54 50m: 00:32,33
17.
RT +0.57 50m: 00:32,57
18.
RT +0.78 50m: 00:32,62
19.
RT +0.69 50m: 00:33,11
20.
HORN Milena2005 N
RT +0.86 50m: 00:33,59
21.
RT +0.75 50m: 00:33,90
22.
RT +0.88 50m: 00:34,44
23.
RT +0.89 50m: 00:34,82
24.
RT +0.85 50m: 00:35,08
25.
RT +0.72 50m: 00:36,21
SöNMEZ Piya2005 N
Abgemeldet.
Abgemeldet.
GREGOR Luna2004 N
09:10 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Junioren u. Jugend III (Jahrgang 2002/2003)
1.
RT +0.68 50m: 00:27,12
2.
RT +0.67 50m: 00:28,23
3.
RT +0.43 50m: 00:28,45
4.
RT +0.59 50m: 00:28,98
5.
RT +0.77 50m: 00:29,27
6.
RT +0.63 50m: 00:29,50
7.
VLCKOVA Dasa2003 N
RT +0.70 50m: 00:29,79
8.
RT +0.77 50m: 00:30,57
9.
FALK Janina2003 N
RT +0.81 50m: 00:30,62
10.
RT +0.71 50m: 00:30,94
11.
RT +01.90 50m: 00:32,48
12.
RT +0.80 50m: 00:35,20
13.
RT +0.70 50m: 00:35,36
14.
RT +0.67 50m: 00:35,41
15.
RT +0.80 50m: 00:37,36
Allg. Klasse (Jahrgang 2005 und älter)
1.
RT +0.63 50m: 00:26,49
2.
RT +0.68 50m: 00:27,12
3.
RT +0.68 50m: 00:27,41
4.
RT +0.70 50m: 00:27,66
5.
RT +0.67 50m: 00:28,12
6.
RT +0.67 50m: 00:28,23
7.
RT +0.43 50m: 00:28,45
8.
WURM Melissa1998 N
RT +0.61 50m: 00:28,58
9.
RT +0.66 50m: 00:28,60
10.
LEU Emma2001 N
RT +0.76 50m: 00:28,67
11.
GYURKO Virag1998 N
RT +0.70 50m: 00:28,68
12.
RT +0.65 50m: 00:28,76
12.
RT +0.83 50m: 00:28,76
14.
AHORNER Lina1997 N
RT +0.77 50m: 00:28,78
15.
RT +0.77 50m: 00:28,89
16.
RT +0.59 50m: 00:28,98
17.
RT +0.74 50m: 00:29,11
18.
RT +0.77 50m: 00:29,27
19.
SOSTARIC Eva2004 N
RT +0.72 50m: 00:29,31
20.
RT +0.64 50m: 00:29,39
21.
RT +0.63 50m: 00:29,50
22.
ZSAK Sophia2004 N
RT +0.69 50m: 00:29,62
23.
RT +0.61 50m: 00:29,65
24.
VLCKOVA Dasa2003 N
RT +0.70 50m: 00:29,79
25.
RT +0.61 50m: 00:29,81
26.
RT +0.56 50m: 00:30,10
26.
RT +0.87 50m: 00:30,10
28.
RT +0.78 50m: 00:30,14
29.
RT +0.77 50m: 00:30,57
30.
RT +0.79 50m: 00:30,59
31.
FALK Janina2003 N
RT +0.81 50m: 00:30,62
32.
RT +0.63 50m: 00:30,66
33.
RT +0.74 50m: 00:30,67
34.
RT +0.56 50m: 00:30,83
34.
STOHL Judith2005 N
RT +0.74 50m: 00:30,83
36.
RT +0.71 50m: 00:30,94
37.
LEU Anna2005 N
RT +0.65 50m: 00:31,44
38.
RT +0.71 50m: 00:31,56
39.
GRAF Clarina2004 N
RT +0.56 50m: 00:31,59
40.
WAGNER Alena1993 N
RT +0.66 50m: 00:31,82
41.
WEINDL Anna2005 N
RT +0.54 50m: 00:32,33
42.
MARK Kathrin1997 N
RT +0.77 50m: 00:32,37
43.
RT +01.90 50m: 00:32,48
44.
RT +0.57 50m: 00:32,57
45.
RT +0.78 50m: 00:32,62
46.
RT +0.69 50m: 00:33,11
46.
RT +0.82 50m: 00:33,11
48.
HORN Milena2005 N
RT +0.86 50m: 00:33,59
49.
RT +0.75 50m: 00:33,90
50.
RT +0.88 50m: 00:34,44
51.
RT +0.89 50m: 00:34,82
52.
RT +0.85 50m: 00:35,08
53.
RT +0.80 50m: 00:35,20
54.
RT +0.70 50m: 00:35,36
55.
RT +0.67 50m: 00:35,41
56.
RT +0.72 50m: 00:35,81
57.
RT +0.72 50m: 00:36,21
58.
RT +0.80 50m: 00:36,95
59.
RT +0.80 50m: 00:37,36
60.
RT +0.87 50m: 00:48,52
61.
RT +0.82 50m: 00:49,90
Abgemeldet.
SöNMEZ Piya2005 N
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
ROTT Anja1995 N
09:15 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
GREGOR Luna2004 N
09:10 SW 4.4 Start vor dem Startsignal