Lagen Cup 2018 Runde 4 (20.-21.10.2018) - Wien

Ön itt van: Rendezvények > Lagen Cup 2018 Runde 4 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 34 - 4x50m Lagenstaffel Gemischt (Mért)
Offene Klasse (Jahrgang 2005 und älter)
1.
Rott Cornelia (1999), RT +0.53 50m: 00:29,23
Strohmayer Erich (1991), RT -0.00 100m: 00:57,95 (00:28,72)
Rott Anja (1995), RT +0.28 150m: 01:28,06 (00:30,11)
Tintel Christoph (1995), RT +0.31 200m: 01:52,64 (00:24,58)
2.
Gyurko Virag (1998), RT +0.66 50m: 00:31,03
Haider Stephan (1999), RT +0.24 100m: 01:01,33 (00:30,30)
Rizek Bernhard (2001), RT +0.30 150m: 01:26,68 (00:25,35)
Pastar Katarina (2004), RT +0.25 200m: 01:53,75 (00:27,07)
3.
Dittrich Moritz (2001), RT +0.64 50m: 00:26,17
Wurm Melissa (1998), RT +0.06 100m: 00:59,71 (00:33,54)
Rizek Andreas (2003), RT +0.39 150m: 01:25,97 (00:26,26)
Kirschka Nadine (2004), RT +0.43 200m: 01:54,10 (00:28,13)
4.
Laz Botond (2001), RT +0.69 50m: 00:29,01
Elbahnasawy Mohamed (1999), RT +0.19 100m: 00:59,49 (00:30,48)
Dragovic Mila (2002), RT +0.37 150m: 01:28,58 (00:29,09)
Troger Victoria (1999), RT +0.19 200m: 01:58,23 (00:29,65)
5.
Gold Alexandra (1993), RT +0.66 50m: 00:32,77
Roberts Alexandra (2003), RT +0.33 100m: 01:09,08 (00:36,31)
Sereinig Leon (1999), RT +0.65 150m: 01:36,53 (00:27,45)
Nestler Jakob (1999), RT +0.20 200m: 02:01,96 (00:25,43)
6.
Djuric Filip (2004), RT +0.56 50m: 00:29,81
Schaffrian Mark (2003), RT +0.43 100m: 01:01,92 (00:32,11)
Mayer Magdalena (2003), RT +0.12 150m: 01:31,76 (00:29,84)
Zach-Kiesling Klara (2005), 200m: 02:02,22 (00:30,46)
7.
Minkova Alexandra (1997), RT +0.60 50m: 00:31,29
Formanek Rene (1986), RT +0.32 100m: 01:05,75 (00:34,46)
Freudenthaler Clemens (2004), RT +0.40 150m: 01:33,37 (00:27,62)
Axmann Lisa-Sophie (2003), RT +0.23 200m: 02:02,37 (00:29,00)
8.
Milo-Sidlo Marcell (2003), RT +0.66 50m: 00:29,37
Danecek Calvin (2005), RT +0.27 100m: 01:02,44 (00:33,07)
Anderle Isabella (2005), RT +0.40 150m: 01:34,29 (00:31,85)
Mitanovska Nikolina (2005), RT +0.57 200m: 02:04,29 (00:30,00)
9.
Sostaric Eva (2004), RT +01.99 50m: 00:33,38
Hummer Sebastian (2001), RT +0.43 100m: 01:06,68 (00:33,30)
Barat Miksa (2004), RT +0.38 150m: 01:36,30 (00:29,62)
Zsak Sophia (2004), RT +0.35 200m: 02:05,36 (00:29,06)
10.
Kuchler Mattias (2004), RT +0.73 50m: 00:32,44
Handl Paul (2004), 100m: 01:06,07 (00:33,63)
Kubesch Hanna (1999), RT +0.39 150m: 01:38,30 (00:32,23)
Schaffrian Chiara (2003), 200m: 02:08,18 (00:29,88)
11.
Sostaric Ivan (1974), RT +0.61 50m: 00:28,85
Vlckova Dasa (2003), RT +0.44 100m: 01:04,65 (00:35,80)
Kratz Daniel (1992), RT +0.59 150m: 01:36,19 (00:31,54)
Ragone Orsola (1983), RT +0.65 200m: 02:11,02 (00:34,83)
12.
Raber Katharina (1996), RT +0.74 50m: 00:35,76
Martys Nikolaus (1993), RT +0.44 100m: 01:10,33 (00:34,57)
Wurzer Gregor (1990), RT +0.21 150m: 01:39,88 (00:29,55)
Wagner Alena (1993), RT +0.22 200m: 02:11,12 (00:31,24)
13.
Cristoforetti Timo (2005), RT +0.64 50m: 00:33,29
Zach-Kiesling Hannah (2005), RT +0.32 100m: 01:12,96 (00:39,67)
Kuchler Markus (2003), RT +0.48 150m: 01:39,80 (00:26,84)
Weindl Anna (2005), RT +0.62 200m: 02:11,37 (00:31,57)
Trajkovic Luka (2003), RT +0.73 50m: 00:29,96
Agrebi Mariem (2005), RT +0.47 100m: 01:17,64 (00:47,68)
Lackner Mathias (2003), RT -0.16
Graf Clarina (2004)
09:06 SW 10.11 Frühstart 3. SchwimmerIn