Lagen Cup 2018 Runde 4 (20.-21.10.2018) - Wien

Ön itt van: Rendezvények > Lagen Cup 2018 Runde 4 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 31 - 4x100m Freistil Herren (Mért)
Offene Klasse (Jahrgang 2005 und älter)
1.
Haider Stephan (1999), RT +0.71 50m: 00:25,20, 100m: 00:52,32 (00:27,12)
Rizek Andreas (2003), RT +0.19 150m: 01:17,83 (00:25,51), 200m: 01:46,55 (00:28,72)
Rizek Bernhard (2001), RT +0.28 250m: 02:11,88 (00:25,33), 300m: 02:39,92 (00:28,04)
Dittrich Moritz (2001), RT +0.36 350m: 03:04,36 (00:24,44), 400m: 03:32,20 (00:27,84)
2.
Laz Botond (2001), RT +0.77 50m: 00:26,67, 100m: 00:55,30 (00:28,63)
Elbahnasawy Mohamed (1999), RT +0.23 150m: 01:21,59 (00:26,29), 200m: 01:49,73 (00:28,14)
Nussbaumer Felix (1999), RT +0.13 250m: 02:14,48 (00:24,75), 300m: 02:42,25 (00:27,77)
Griebaum Florian (1993), RT +0.27 350m: 03:07,30 (00:25,05), 400m: 03:35,78 (00:28,48)
3.
Baumgartner Moritz (2005), RT +0.65 50m: 00:26,76, 100m: 00:55,94 (00:29,18)
Hochmeister Johannes (2003), RT +0.25 150m: 01:23,36 (00:27,42), 200m: 01:53,24 (00:29,88)
Milo-Sidlo Marcell (2003), RT +0.20 250m: 02:19,82 (00:26,58), 300m: 02:47,90 (00:28,08)
Kirschka Christoph (2001), RT +0.20 350m: 03:14,52 (00:26,62), 400m: 03:43,93 (00:29,41)
4.
Djuric Filip (2004), RT +0.62 50m: 00:26,67, 100m: 00:55,85 (00:29,18)
Kuchler Markus (2003), RT +0.41 150m: 01:21,73 (00:25,88), 200m: 01:50,49 (00:28,76)
Kuchler Mattias (2004), RT +0.39 250m: 02:17,34 (00:26,85), 300m: 02:48,17 (00:30,83)
Schaffrian Mark (2003), RT +0.25 350m: 03:16,30 (00:28,13), 400m: 03:46,17 (00:29,87)
5.
Sereinig Leon (1999), RT +0.69 50m: 00:27,05, 100m: 00:57,20 (00:30,15)
Nestler Jakob (1999), RT +0.32 150m: 01:23,94 (00:26,74), 200m: 01:53,10 (00:29,16)
Bamer Franz Oskar (1994), RT +0.47 250m: 02:19,76 (00:26,66), 300m: 02:49,74 (00:29,98)
Lovisek Richard (2004), RT +0.37 350m: 03:19,34 (00:29,60), 400m: 03:53,17 (00:33,83)
6.
Lackner Mathias (2003), RT +0.69 50m: 00:27,39, 100m: 00:57,15 (00:29,76)
Spaczay Balazs Adam (2002), RT +0.24 150m: 01:24,06 (00:26,91), 200m: 01:53,84 (00:29,78)
Trajkovic Luka (2003), RT +0.17 250m: 02:22,73 (00:28,89), 300m: 02:55,00 (00:32,27)
Langmaier Jan (2002), RT +0.15 350m: 03:23,63 (00:28,63), 400m: 03:57,34 (00:33,71)
Abgemeldet.